Зі святом Водохреща!

Дата: 19.01.2021 10:45

Шановні жителі Микулинецької об’єднаної територіальної громади!

Вітаю Вас з великим християнським святом – Хрещенням Господнім! 19 січня увесь православний світ відзначає велике християнське свято — Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це одне з найбільших зимових релігійних свят українського народу, адже в цей день був похрещений Ісус Христос, відтоді і почалося його відкрите служіння народу.

Від щирого серця вітаю Вас зі світлим святом Водохреща. Цей день символізує очищення та нові починання. Нехай свято надії і чистої душі, обмитої студеною водою, наповнить затишком, добром, теплом і любов’ю ваші домівки, у ваших серцях запанує мир і розуміння, любов і всепрощення.

Бажаю, щоб Божа благодать у всьому Вам допомагала, направляла, захищала, примножувала віру і надію на прекрасне майбутнє. Освячена в цей день вода річок, озер та криниць набуває могутньої сили, дарує здоров’я, наснагу та приносить у домівки мир, Божу благодать і духовне очищення.

Зі святом! Христос Хрещається! В ріці Йордані!

З повагою,

Голова Микулинецької селищної ради