З Днем Соборності України!

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас із Днем Соборності України!

Сьогодні, 22 січня, Україна святкує День Соборності. Саме цього дня в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Акт Злуки підтвердив істину, що незважаючи на розмаїття традицій, унікальності історичного шляху кожного регіону, український народ прагне жити у власній незалежній державі.

Бажаю всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу! В єдності – наша сила!

Зі святом!

З повагою,