Вітаємо з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня

Дата: 08.03.2021 10:00

Милі та чарівні наші жінки та дівчата, любі мами та бабусі!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Прийміть від усіх чоловічих сердець найщиріші вітання зі святом Весни! Для нас, чоловіків, весна по-справжньому настає лише тоді, коли ви усміхаєтесь від ніжності і кохання.Це ви даєте нам життя і додаєте до нього наснаги. Це ви надихаєте нас на звершення і перемоги. І тільки ви даруєте нам віру, надію і любов. Ми хочемо радіти життю і радувати життям вас, дорогі бабусі, мами, дружини, сестри, доньки, внучки, кохані, подруги і колеги. Ми бажаємо вам жіночого щастя, гарної долі і багато багато квітів.

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у Вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай Вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви.

З повагою,

Чоловічий колектив Микулинецької селищної ради