Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 29.03.2021 14:26

У Микулинецькій територіальній громаді 26 березня відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини створена з метою сприяння у забезпеченні реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток (рішення виконавчого комітету про створення комісії з питань захисту прав дитини та затвердження Положення від 25.02.2021 року №61). Під час засідання комісії, яку очолив селищний голова Іван Слободян,  були розглянуті питання стосовно доцільності влаштування на цілодобове перебування в інституційному закладі 1 дитини; затвердження складу міждисциплінарних команд. З інформацією виступили т.в.о. начальника служби у справах дитини Микулинецької селищної ради Оксана Лишак та головний спеціаліст служби у справах дитини Олександра Гурмак. За результатами розгляду даних питань прийнято відповідні рішення, які буде винесено на розгляд виконавчого комітету селищної ради.