Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Стартувала благодійна акція “Серце до серця”

Дата: 01.04.2021 15:22

Шановні жителі громади!

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», вже протягом 15 років, проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі лікарні України.

У період із 1 квітня по 30 вересня 2021 року в Україні відбуватиметься 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом “Здорові немовлята!”. Кошти збиратимуть для придбання неонтологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень і пологові будинки України.

Навесні, упродовж трьох тижнів, акція проходить у всіх областях України та супроводжується проведенням великої кількості концертів, вистав, конкурсів, спортивних змагань, тренінгів.

Під час фіналу акції проводиться збір коштів.

Волонтерами акції можуть стати представники структурних підрозділів освіти і науки; молоді та спорту; охорони здоров’я; культури; служб у справах дітей обласних та міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування; центрів позашкільної освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, засобів масової інформації, громадських організацій, регіональних представників Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та інших зацікавлених організацій, підприємств та установ.

Просимо всіх небайдужих людей долучитися до даної акції!

Кошти можна перерахувати на відповідні рахунки:

РАХУНКИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ:

– АТ КБ «ПриватБанк» IBAN UA 17 305299 0000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227

– ПАТ «Кредобанк» IBAN UA 39 325365 0000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227

Призначення платежу: “Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для Тернопільської області.”

До відома минулого року під час Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» було зібрано майже 1,6 млн. грн. для закупівлі кардіореанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень країни.

Детальніше на офіційній вебсторінці Фонду – www.sercedoserca.com.ua або на сторінці Фонду у соціальній мережі Фейсбук – www.facebook.com/Sercedosercakiev