Вітання голови громади з католицьким Великоднем!

Дата: 04.04.2021 09:00

Дорогі жителі Микулинецької територіальної громади — віряни римо-католицького обряду!

З нагоди величного свята – Воскресіння Христового – прийміть щирі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту. Так вже склалося, що свято Божого Воскресіння вже другий рік підряд нам доводиться святкувати в особливих умовах - в умовах пандемії. Нехай у цей святий день Ваше серце буде відкрите Богу, нехай прийдуть у Вашу душу гармонія і тепло. Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо і нехай у ці весняні дні у ваших домівках та серцях панує святковий настрій. Нехай свято Божого Воскресіння несе усім нам радість і  цей Великий День хай дарує усім щастя, любов та непохитну віру, а величальні Великодні дзвони наповнять земною радістю Ваші серця.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Голова Микулинецької селищної ради