Відбулась онлайн атестація педагогічних працівників Микулинецької громади

6 квітня 2021 року відбулась онлайн-атестація ІІ рівня педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради.

На атестацію, яка проходила у відділі ОКМСТ, були запрошенні Савончак Р.Г – член атестаційної комісії, голова об’єднаної територіальної профспілкової організації Теребовлянщини, профспілки працівників освіти і науки України та Щурко М.П – заступник голови Микулинецької селищної ради. Також інші члени атестаційної комісії взяли участь у атестації працівників закладів ЗЗСО, ЗДО та ЗПО: Яцух Н.І - голова атестаційної комісії, Дичковська М.В - голова лічильної комісії, Козловська Г.В - секретар атестаційної комісії, Слободянюк О.Д - спеціаліст-економіст відділу, Шафранська З.С - директор Микулинецької ЗОШ І-ІІ ступенів та Кравчук В.П - завідувач Микулинецького дятячого ясла-садок «Веселка».

Взяти участь у атестації  виявили бажання представники одинадцяти закладів освіти Микулинецької селищної ради. Атестувались директори, заступники, завідувачі та педагогічні працівники Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дружбівської ЗОБШ І-ІІІ ступенів, Струсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Заздрістської ЗОШ І-ІІ ступенів, Ладичинської ЗОШ І-ІІ ступенів, Варваринської ЗОШ І-ІІ ступенів, Микулинецького ясла-садка «Веселка», Дружбівського ясла-садка «Оленка», Струсівського дитячого ясла-садка загального розвитку та Микулинецького центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій, творчості дітей та юнацтва

Наталія Яцух, т.в.о. начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради, ознайомила з порядком денним членів атестаційної комісії та попросила об’єктивно оцінити діяльність кожного директора, заступника, завідувача та педагогічних працівників, які підлягали атестації і сприяти вирішенню проблемних питань.

Розглядались питання на виконання програми Шкільний автобус, будівництво зупинок для дітей та педагогічних працівників, переведення закладів на альтернативне паливо, будівництво модульних котелень, введення обліку дітей шкільного та дошкільного віку, результативність проведення ЗНО та виконання проектів. Окрім того, Руслана Савончак рекомендували провести семінар із Захисту вітчизни, вчителю Струсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дзюмі С.Ю у 2022 році.

Руслана Савончак, голова об’єднаної територіальної профспілкової організації Теребовлянщини, профспілки працівників освіти і науки України привітала усіх учасників, дала рекомендації щодо атестації та оцінила учасників, як висококваліфікованих спеціалістів.

Члени комісії одноголосно ухвалили відповідність займаних посад директорів, педагогів, вихователів, які підтвердили та отримали знання «старшого учителя», «кваліфікаційну категорію», «спеціаліст вищої категорії» та «вихователь-методист».