Тридцять п'ята річниця Чорнобильської катастрофи

Дата: 23.04.2021 19:04

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

Відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради було організовано конкурс дитячого малюнка "Чорнобиль - очима дітей" до Дня 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи серед ЗЗСО громади з яких взяли участь наступні заклади:

• Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Заздрістьська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Дружбівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Варваринська школа-сад І-ІІ ст.
  • Конопківська ЗОШ І ст.
  • Дарахівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Стурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Ладичинська ЗОШ І-ІІ ст.
  • Дворічанська школа-сад
  • Налузька школа-сад

Щиро дякуємо організаторам та учасникам конкурсу за роботи. Діти створили різноманітні картини, написані з душею. Кожен малюнок – велика робота.