Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

До уваги! Відвідування населенням лісів та в’їзду до них автотранспорту в період високої пожежної небезпеки ЗАБОРОНЕНО

Дата: 27.04.2021 11:07

Згідно розпорядження голови Тернопільської ОДА повідомляємо про заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них автомобільного транспорту у період високої пожежної небезпеки протягом 2021 року.

Зокрема, в період високої пожежної небезпеки протягом 2021 року (при встановленні IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди відвідування лісів населенням і в’їзд до них (крім транзитних шляхів транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для потреб лісового та мисливського господарства транспорту державних природоохоронних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків, пожежних машин та іншої техніки для гасіння пожеж.

Стосовно порушників даного розпорядження будуть застосовані адміністративні стягнення.