Проведено засідання міждисциплінарної команди в Микулинецькій територіальній громаді

З метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей які влаштовані під опіку та піклування  у Микулинецькій селищній  раді створена та розпочала свою роботу міждисциплінарна команда, до складу якої увійшли суб’єкти виявлення та організації соціального захисту дітей.

Протягом березня-квітня проводилися засідання міждисциплінарної команди. Основним завданням міждисциплінарної команди є розгляд питань стосовно дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. На порядку денному розглядали інформацію про дітей, їх сім’ї, складні життєві обставини, в яких вони перебувають, здатність батьків здійснювати догляд за вихованням дітей; відбувся розгляд  індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей, які влаштовані під опіку та піклування; акцентували увагу на проведенні профілактичної роботи з батьками та дітьми щодо попередження пропусків занять в навчальних закладах, булінгу, скоєння злочинів та правопорушень, дитячого бродяжництва.