Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Дата: 26.04.2021 14:12

З 21 по 23 квітня 2021 року працівники Служби у справах дітей, відділення соціальної допомоги для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру соціального обслуговування населення, відділу соціального захисту Микулинецької селищної ради взяли участь в триденному семінарі в рамках проєкту "Реформування закладів інституційного догляду і виховання дітей в Тернопільській області" за організації експертів - професора кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи інституту людини Київського університету ім. Б. Грінченка Жанни Петрочко та начальника відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді Людмили Пони. Вивчали застосування на практиці нових постанов Кабінету Міністрів України, радилися як краще діяти в інтересах дитини та прислухаємося до порад в колі колег, в сусідніх громадах. В тому числі детально ознайомилися з послугою "соціальна профілактика", а саме практичне відпрацювання визначення потреб у послузі, форм роботи, пріоритетних напрямків; дії і теми профілактики в історіях з важкими життєвими наслідками. Відбулося навчальне засідання МДК з трьома громадами (питання: послуги сім’ям, дітям що знаходяться цілодобово в навчальному закладі. Мета - діти мають жити вдома!), супервізія випадків, індивідуальні плани, мотивація сімей до змін.