На Теребовлянщині на зарплату від 10 тис. грн шукають енергетика, головного бухгалтера, майстра сільськогосподарського виробництва. Є робота й для осіб з інвалідністю

  • 499

Фото без опису

З початку 2021 року через Теребовлянську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості 141 роботодавець шукав працівників на 364 вакансії. Серед них половина - із заробітною платою від мінімальної до середньої по області, 2,4% вище середньої по області. Про це повідомила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Надія Папа.

Так, зарплату в 17 тис. грн пропонують майстру дільниці в сільському господарстві, 12 тис. грн. головний бухгалтер, 11 тис. грн. – керуючий банку, 10 тис. грн. – енергетик. .

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників в переробній промисловості,  у сфері торгівлі та ремонту транспортних засобів.

Найбільший попит на сьогодні мають: трактористи, водії, продавці, підсобники, кухарі, бухгалтери, укладальники-пакувальники, підсобні робітники.

На 28 квітня 2021 року в Теребовлянській районній філії Тернопільського ОЦЗ було 31 актуальна вакансія, з них 7 - для осіб з інвалідністю (потрібні водії, тваринники, мікробіологи). Середній розмір заробітної плати у них становив 6000 грн.

Відділ взаємодії з роботодавцями

Теребовлянської районної філії

Тернопільського обласного центру зайнятості

Тел. 22549