Привітання з Днем Матері!

Дата: 09.05.2021 09:00

Дорогі наші жінки, милі мами!

Від усього серця вітаю Вас  з прекрасним святом - Днем Матері!
День матері - одне з найбільш зворушливих свят року, тому що кожна людина несе в душі образ своєї мами.  Мама - найдорожче слово в світі. Все найкраще, найцінніше в житті від Матері, - це наше життя. Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. Щира і віддана материнська молитва, турбота  та ласка  оберігає нас усе життя.

Від усієї душі щиро бажаю  всім матерям  спокою та вічної любові для материнського серця, відради та гордості для материнської душі.  Всім матерям бажаю щоб Вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя у ваших оселях, на нашій рідній землі!

З великою пошаною і безмежною вдячністю

Голова Микулинецької селищної ради

Іван СЛОБОДЯН