Вітання з Днем вишиванки

Дата: 20.05.2021 16:23

Дорога громадо!

Вітаємо усіх Вас з чудовим святом самобутньої неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, символом благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу.

Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу. Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Тож, бажаємо Вам чудового настрою та різнобарвних вражень, здоров’я, радості, натхнення та позитивних емоцій і в цей святковий день, і щодня! Нехай це народне свято стає дедалі більш популярним з року в рік, а життя – прекрасним і яскравим!