Відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти та позашкільної освіти Микулинецької селищної ради

27 травня 2021 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти та  позашкільної освіти Микулинецької селищної ради у Микулинецькій опорній ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відкрив нараду Слободян Іван Васильович, голова Микулинецької селищної ради, акцентував увагу на успішне завершення 2020-2021 начального року, про надходження бюджету, сплату податків Микулинецької територіальної громади

Т.в.о начальника відділу освіти, культури ,молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради Наталія Яцух ознайомила з порядком денним наради керівників закладів освіти,  зупинилася на  особливостях закінчення 2020-2021 навчального року,актуальних проблемах та завданнях освітнього процесу, дистанційного навчання під час пандемії, проведення ЗНО та видачу документів про освіту, зарахування дітей до 1 класу, ДНЗ, святкування останнього дзвоника та випускних вечорів. Звернула особливу увагу на ведення документації та стан виконавської дисципліни у, дотримання безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, впровадження НУШ, інклюзивного навчання, проведення ремонтних робіт.

Ярема Ростислав Орестович, начальник фінансового відділу розглянув пріоритетні напрямки фінансування освітянської галузі, визначив основі напрямки фінансування, які будуть здійснювати протягом 2021 року а саме:

• Першочергове забезпечення фінансування всіх захищених статей;
  • Співфінансування проекту НУШ, закупівля роздаткового матеріалу для учнів початкових класів, сучасних парт, комп’ютерного обладнення;
  • Виготовлення  проектно-кошторисних документацій для будівництва модульних котелень з метою переведення закладів освіти на альтернативні види палива;
  • корегування діючих проектно-кошторисних документацій для проведення капітальних ремонтів
  • забезпечення співфінансування  капітального ремонту по Микулинецькій опорній ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дичковська Марта Володимирівна - т.в.о головного бухгалтера зупинилася на основних питаннях фінансування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти,  виплаті відпускних та оздоровчих , проведення ремонтних робіт.

Кришевський Петро Мирославович- юрисконсульт відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради зобов’язав керівників привести у відповідність установчі документи до нормативно-правової бази

Гаврилко Катерина Миколаївна-бухгалтер із забезпечення програмного функціонування закладів освіти (харчування та енергоносії) підвела підсумок опалювального сезону, провела аналіз споживання енергоносіїв за І квартал 2021 року та частину квітня 2021 року, проаналізувала гострі питання щодо організації харчування в закладах середньої та дошкільної освіти.

Гнатюк Дарина Ігорівна - спеціаліст відділу освіти, культури ,молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради дала рекомендації щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, забезпечення охорони життя та здоров’я  дітей під час літніх канікул.

Козловська Галина Володимирівна - інспектор з кадрів наголосила на основних рекомендаціях щодо вирішення кадрових питань,  акцентувала увагу на проведенні конкурсу на заміщення вакантних посад в Дружбівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Струсівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дворічанській ЗОШ- сад І ступеня

Яцух Наталія Іванівна підвела підсумки наради та привітала усіх із закінченням  2020-2021 начального року.