Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Вітання з Днем медичного працівника

Дата: 20.06.2021 09:00

Дорогі медичні працівники, колеги!

Сьогодні, 20 червня у День медичного працівника прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній.

Ваша праця завжди потрібна людям, адже Ви стоїте на варті здоров’я народу, повертаєте надію людям, допомагаєте зціленню хворих. Тож у день професійного свята прийміть найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Дякуємо Вам за все, Ви наші ангели-охоронці в білих халатах, зі святом Вас!

З повагою,

Голова Микулинецької селищної ради