Оголошення про громадське обговорення з перейменування вулиці Гагаріна у смт. Микулинці

Микулинецька селищна рада проводить

ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

з перейменування вулиці Гагаріна в смт. Микулинці, Теребовлянського району, Тернопільської обл.

Підстава проведення громадського обговоренняРішення виконавчого комітету №168 від 16 червня 2021 року.

Відповідальна комісія у складі:

Голова комісії – Ясінська О.П. (начальник загального відділу);

Заступник голови комісії – Губіцький А.О. (начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг");

Секретар комісії – Мариняк М.М. (начальник сектору юридичного забезпечення та управління персоналом);

Члени комісії:

Жирук О.Р. депутат селищної ради;

Капуста А.І. керівник гуртків - методист Микулинецького центру дітей та юнацтва;

Василик О.Б. жителька вулиці Гагаріна у смт. Микулинці.

Пропозиції (зауваження) – подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом Голові комісії, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

Проведення громадського обговорення – 30 липня 2021 року,

об 11:00 год., в приміщені Микулинецької селищної ради, по вул. Поштова.