Микулинецька селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території земельної ділянки для будівництва групи індивідуальних гаражів в смт.Дружба, Тернопільської області

  • 761

Микулинецька селищна  рада проводить

громадські слухання  по детальному плану території

Фото без опису

Згідно рішення Микулинецької селищної  ради від 17.06.2021 р.  № 1043 “Про розробку та виготовлення детального  плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер 6125055300:02:002:0324) з земель промисловості”,  у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації :

«Детальний план території земельної ділянки для будівництва групи індивідуальних гаражів в смт.Дружба, Тернопільської області»  ( замовник Микулинецька селищна  рада, розробник ТОКП «Містобудівельник». 

Громадські слухання відбудуться  07.08.2021 року, 10:00 год. в приміщені адмінбудівлі  Дружбівської селищної  ради в  смт. Дружба.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є зміна цільового призначення земельної ділянки загальною площею 0.0888 га, землі промисловості, кадастровий номер 6125055300:02:002:0324, яка перебуває в приватній власності гр.Янушкевич Тетяни Віталіївни» в смт.Дружба, на цільове призначення – землі громадської та житлової забудови ( для будівництва та обслуговування групи індивідуальних гаражів) .

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись, в приміщені адмінбудівлі Микулинецької селищної  ради за адресою ( смт.Микулинці, вул.Поштова, 1 Б) (тел. 5-12-52)  в робочі дні (з 8.00  до 17.00 год.) по 06.08.2021 року, або на офіційному сайті Микулинецької селищної ради.

За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) по 06.08.2021  р.

Довідка: 

у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:                         - повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; - юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. 

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.