Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Привітання з Днем бухгалтера!

Дата: 16.07.2021 09:01

Шановні бухгалтери!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера.

Ваш внесок у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ та організацій є вагомим, а професія бухгалтера гідна найвищого визнання та подяки. Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих та малих підприємств. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Впевнений, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашої громади!

У день професійного свята дякуємо всім бухгалтерам за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Бажаю вам  міцного здоров’я, Божого благословення, щастя, благополуччя, невичерпних сил, наснаги, а також великого успіху, який супроводжуватиме вас у всіх справах та починаннях!

З повагою,

Голова Микулинецької селищної ради