22.07. 2021 року в Микулинецьку територіальну громаду, за ініціативи служби у справах дітей селищної ради, завітала тренер проекту «Партнерство кожній дитині»

22.07. 2021 року в Микулинецьку територіальну громаду, за ініціативи служби у справах дітей селищної ради, завітала тренер проекту «Партнерство кожній  дитині»,  Людмила Пона, яка провела важливий семінар-практикум для старост громади «Соціальна робота в громаді, захист дитини». Обговорили зміни в законодавстві, важливість розроблення програм та проектів у громаді, створення патронатних сімей. Звернули увагу на взаємодію законів та постанов, які стосуються соціальної сфери, відповідальність суб'єктів соціальної роботи щодо прийняття рішень у різних ситуаціях.  Відбулося засідання МДК щодо послуг та роботи з сім'ями, діти з яких знаходяться на цілодобовому перебуванні в інституціях. Формували спільне бачення щодо зменшення впливу негативних наслідків складних життєвих обставин та шляхи організації соціальної роботи.