Оголошення про проведення повторного конкурсу на заміщення посади директорів Дружбівського ЗЗСО школи I-III ступенів, Струсівської ЗОШ I-III ступенів, Дворічанської школи I ступеня Микулинецької селищної територіальної громади.

 • 2711

Фото без опису

Оголошення

Відділ освіти,культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради  оголошує про проведення повторного конкурсу на заміщення посади директорів Дружбівського ЗЗСО школи I-III ступенів, Струсівської ЗОШ I-III ступенів, Дворічанської школи I ступеня Микулинецької селищної територіальної громади.

Місце знаходження закладу: смт. Дружба вул. Лесі Українки,12А; с. Струсів вул. Миру, 7; с. Дворіччя, вул. М. Грушевського, 20а.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Строк   подання документів  для  участі  в конкурсному  відборі з 05 серпня 2021 року по 25 серпня  2021 року.

Конкурс   на заміщення   вакантної   посади   директора   відбудеться 31 серпня  2021 року.

Початок проведення: 10 год.

Місце проведення: Микулинецька опорна школа I-III ст. конференцзал.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсукерівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають в відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради (смт. Микулинці вул. 22 січня 8) такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра;
 • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою-сертифікат виданий «Національною комісією зі стандартів державної мови»;
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
 • довідку про відсутність судимості;
 • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Строк подання документів для участі в конкурсі становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

 • перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;
 • приймає рішення про допущення або недопущення до участі у конкурсі;
 • оприлюднює на офіційному вебсайті засновника перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі.

27, 30 серпня 2021 року ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування такого закладу не пізніше п’яти робочих днів до початку проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про повну загальну середню освіту»«Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перевірка знання законодавства проводиться у формі письмового тестування. Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020р. №654 «Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти».

Конкурсна комісія протягом двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу та оприлюднює результати конкурсу на офіційному вебсайті засновника.

За результатами конкурсних випробувань конкурсна комісія визначає переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.


Перелік тестових питань та зразок ситуаційного завдання для кандидатів на посаду керівника державного закладу загальної середньої освіти. Критерії оцінювання.

Довідки за телефоном:0974437905; 0974075848;0673531942;