Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Повторне громадське обговорення з перейменування вулиці Гагаріна у смт. Микулинці

Дата: 30.07.2021 10:04

Сьогодні, 30 липня 2021 року відбулись громадські слухання по питанню перейменування вулиці Гагаріна в смт. Микулинці,

Головуючий громадських слухань ознайомила присутніх із процедурою проведення громадського обговорення та текстом інформаційного повідомлення з питання перейменування вулиць Микулинецької селищної територіальної громади. Далі приступили до обговорення.

У порядку денному розглянули лист звернення гр. Прокопенко Антоніни та ознайомились із запропонованими назвами вулиць. У ході слухань виступив слухач - Горячов Володимир Євгенович, який важає недоцільним перейменування вулиці Гагаріна у смт. Микулинці.

За підсумками громадського слухання комісія вирішила подати інформаційне повідомлення про повторне громадське обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна у смт. Микулинці.

Микулинецька селищна рада проводить повторні

ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

з перейменування вулиці Гагаріна в смт. Микулинці, Тернопільського району, Тернопільської обл.

Відповідальна комісія у складі:

Голова комісії – Ясінська О.П. (начальник загального відділу);

Заступник голови комісії – Губіцький А.О. (начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг");

Секретар комісії – Мариняк М.М. (начальник сектору юридичного забезпечення та управління персоналом);

Члени комісії:

Жирук О.Р. депутат селищної ради;

Капуста А.І. керівник гуртків - методист Микулинецького центру дітей та юнацтва;

Василик О.Б. жителька вулиці Гагаріна у смт. Микулинці.

Пропозиції (зауваження) – подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом Голові комісії, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

Проведення громадського обговорення – 31 серпня 2021 року, об 11:00 год., в приміщенні актового залу Микулинецької селищної ради, по вул. Поштова.