Оголошення про громадське обговорення з питання найменування спортивного комплексу, розташованого в урочищі "Стромки" в смт. Микулинці

Микулинецька селищна рада проводить

ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

з питання найменування спортивного комплексу, розташованого в урочищі "Стромки" в смт. Микулинці

Підстава проведення громадського обговоренняРішення виконкому №206 від 05 серпня 2021 року.

Відповідальна комісія у складі:

Голова комісії – Ясінська Олена Петрівна;

Заступник голови комісії – Яцух Наталія Іванівна;

Секретар комісії – Мариняк Марія Михайлівна;

Члени комісії – Шевчук Володимир Васильович та Петров Віктор Васильович.

Пропозиції (зауваження) – подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом Голові комісії, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

Проведення громадського обговорення – 17 серпня 2021 року, об 11:00 год., в приміщенні актового залу Микулинецької селищної ради, по вул. Поштова.