Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Відбулось засідання конкурсної комісії на посаду керівника закладів загальної середньої освіти

Дата: 27.08.2021 16:19

26 серпня 2021 року о 11:30 год відбулось засідання конкурсної комісії для проведення Конкурсу на посаду керівників: Дружбівського ЗЗСО I-III ступенів,  Струсівської ЗОШ I-III ступенів імені Степана Будного, Дворічанської початкової школи Микулинецької селищної ради.

На засіданні були присутні 6 з 9 членів конкурсної комісії (Ясінська Олена Петрівна, Яріш Роман Олексійович, Шеліга Ольга Павлівна - депутати Микулинецької селищної ради, Савончак Руслана Григорівна- голова об’єднаної територіальної профспілкової організації Теребовлянщини, Глад Надія Володимирівна-голова профспілкової організації ЗОШ І-ІІ ст.,  с.Ладичин, Тинятовська Ольга Михайлівна-голова профспілкової організації Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»  від 16.01.2020 року №463-IX, на виконання рішення 11-ї сесії восьмого скликання Микулинецької селищної ради від 17.06.2021 року №878  «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Микулинецької селищної територіальної громади» та  розпорядження селищного голови № 185 від 27 липня 2021 року «Про затвердження складу конкурсної комісії на посаду директорів Дружбівського ЗЗСО I-III ст., Струсівської ЗОШ I-III ступенів імені  Степана Будного, Дворічанської початкової школи Микулинецької селищної територіальної громади», наказів ВОКМСТ від 04.08.2021 року № 118-ОД «Про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантних посад директорів Дружбівського ЗЗСО I-III ступенів, Струсівської ЗОШ I-III ступенів імені Степана Будного , Дворічанської початкової школи Микулинецької селищної ради» оголошено конкурс на заміщення вакантних посад керівників Дружбівського ЗЗСО I-III ступенів,  Струсівської ЗОШ I-III ступенів імені Степана Будного, Дворічанської початкової школи Микулинецької селищної ради.

Протокол засідання конкурсної комісії додається: