Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Відбулось 2 засідання конкурсної комісії для проведення Конкурсу на посаду керівника Дружбівського ЗЗСО I-III ступенів

Дата: 28.08.2021 17:10

28 серпня 2021 року о 14:00 год відбулось засідання конкурсної комісії для проведення Конкурсу на посаду керівника Дружбівського ЗЗСО I-III ступенів.

На засіданні були присутні 5 з 9 членів конкурсної комісії (Ясінська Олена Петрівна, Шеліга Ольга Павлівна - депутати Микулинецької селищної ради, Савончак Руслана Григорівна - голова об’єднаної територіальної профспілкової організації Теребовлянщини, Глад Надія Володимирівна-голова профспілкової організації ЗОШ І-ІІ ст.,  с.Ладичин, Тинятовська Ольга Михайлівна-голова профспілкової організації Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»  від 16.01.2020 року  №463-IX, на виконання рішення 11-ї сесії  восьмого скликання Микулинецької селищної ради від 17червня.2021року №878  «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Микулинецької селищної територіальної громади » та  розпорядження селищного голови №185 від 27 липня 2021 року «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посади директорів Дружбівського ЗЗСО школи I-IIIступенів, Струсівської ЗОШ I-III ступенів імені Степана Будного, Дворічанської початкової школи  Микулинецької селищної ради», наказів  ВОКМСТ від 04.08.2021 року: № 118-од «Про проведення повторного  конкурсу на заміщення вакантних  посад директорів закладів загальної середньої освіти Дружбівського ЗЗСО I-III ступенів,  Струсівської ЗОШ I-III ступенів імені Степана Будного, Дворічанської початкової школи  Микулинецької селищної територіальної громади» оголошено конкурс на заміщення вакантних посад керівників Дружбівського ЗЗСО I-III ступенів Микулинецької селищної ради.

Протокол засідання конкурсної комісії додається: