Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Спортивна зірка Віктор Петров - наш земляк, наша гордість!

Дата: 13.09.2021 10:22

“У суботу, 11 вересня в Одесі відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Змагання, які є головним національним стартом року для українських боксерів, проходили протягом п’яти днів у Південній Пальмірі та зібрали близько 200 найсильніших спортсменів країни. Переможці визначалися у 13 вагових категоріях”, – повідомляють у Федерації боксу України.

Наш земляк - наша гордість 25-річний Віктор Петров, вперше за історію України привіз на Тернопільщину "золоту" медаль з Чемпіонату України з боксу серед дорослих. У фінальному поєдинку він переміг Віталя Харциза з Харківської області.

Вітаємо з перемогою! З твоєю працьовитістю, прагненням, завзяттям та бажанням до перемоги ти досяг великих висот.

Будь завжди в формі і будь завжди здоровим! Великих тобі злетів!

Удачі тобі, спортсмен!

Довідка: Віктор Петров народився 16 травня 1996 у Микулинцях, на Тернопільщині. Український боксер, майстер спорту України міжнародного класу. Триразовий чемпіон Європи серед юніорів, срібний призер чемпіонату Світу серед молоді 2014 року. Володар Кубка України з боксу 2015 року. Віктор – вихованець Теребовлянської дитячо-юнацької спортивної школи, представляє фізкультурно-спортивне товариство «Спартак», тренується в Тернопільській ОШВСМ. Тренер — батько, Заслужений тренер України Віктор Васильович Петров, заснував школу боксу в місті Микулинці.