Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

НАГАДУВАННЯ про сплату податку на нерухомість та земельного податку

Дата: 17.09.2021 14:14

Шановні землекористувачі та землевласники!

Микулинецька селищна рада нагадує про необхідність сплати земельного податку та плати за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки за 2021 рік.

Термін сплати – 1 жовтня 2021 року.

У разі несвоєчасної плати будуть нараховуватись штрафні санкції згідно ст. 126 Податкового кодексу України. Крім того, на суму несвоєчасного сплаченого податкового зобов’язання  з плати за землю та нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки об’єктів житлової та нежитлової нерухомості нараховується пеня у порядку визначеному ст. 129 Кодексу.

Власників та землекористувачів смт. Микулинці та сіл: Воля, Конопківка, Кривки за довідками з питань розміру земельного податку чи податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки просимо звертатись у Микулинецьку селищну раду за адресою: смт. Микулинці, вул, Поштова, 1б. Тернопільського району Тернопільської області (Микулинецька поліклініка, 2 поверх).

Землекористувачів, власників земельних ділянок старостинських округів Микулинецької ТГ за вказаними вище довідками просимо звертатись до старост за місцем знаходження земельних ділянок.