Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Вітання з Днем рятівника

Дата: 17.09.2021 15:55

17 вересня в  Україні щорічно відзначається  професійне свято найвідважніших, незворушних і рішучих людей в нашій державі – рятувальників,  святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, працівники інших спеціальних формувань, а також громадяни, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.
Ризикувати собою заради порятунку інших - таку професію може вибрати для себе далеко не кожен. Ви кожен день ризикуєте своїм життям, боретеся з усіма земними стихіями і катаклізмами, але все ж рятуєте людей! За це вам величезне Спасибі, дорогі рятувальники! Спасибі вам за те, що ризикуючи своїми життями, ви рятуєте чужі, за вашу неймовірну мужність і героїчну відвагу! Так нехай же в День рятувальника в Україні, кожен, хто пов'язаний з цією відважною роботою, отримає заслужене визнання. Нехай ваші близькі будуть впевнені в тому, що ви повернетеся додому після зміни цілими і неушкодженими. Бажаємо  вам спокою в ваших непростих робочих буднях, везіння, любові і надійних товаришів, готових завжди прийти на допомогу. Нехай Бог віддячить за ваші подвиги миром, щастям і благополуччям!