24 вересня діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування зі своїми законними представниками та працівниками служби у справах дітей відвідали Марійський духовний центр "Зарваниця"

24 вересня 2021 року з нагоди відзначення Дня усиновлення в Україні, яке щорічно святкують 30 вересня,  для батьків та дітей, які охопленні сімейними формами виховання  (усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу)  Службою у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації організовано традиційну поїздку до Марійського духовного центру "Зарваниця".

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають на території Микулинецької територіальної громади разом із своїми законними представниками за сприяння селищного голови, служби у справах дітей, відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради, який надав  автобус взяли участь у соціальній акції «Духовне виховання дітей у сім’ї».  Учасники акції із захопленням слухали о.Дмитра, мали можливість бути присутніми на Святій Літургії, пройти Хресну дорогу, відвідати Український Єрусалим та бути присутніми у всіх храмах, розташованих на території Марійського центру у с.Зарваниця.  Бажаємо організаторам,  батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття власної родини. Пам’ятайте - дитина чекає на Вас! Турбота про дітей – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави!