Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом селищного голови Івана Слободяна.

Дата: 28.09.2021 17:45

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 28 вересня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом селищного голови Івана Слободяна.

Порядок денний засідання містив 4 питання: щодо участі баби у вихованні онука;   про можливість баби виконувати обов’язки опікуна над онукою; про затвердження складу Міждисциплінарної команди з метою затвердження індивідуального плану соціально-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження індивідуального плану  соціально-правового захисту дитини, що опинилася в складних життєвих обставинах. За результатами розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення. Підсумовуючи засідання комісії, селищний голова Іван Слободян наголосив на необхідності налагодження взаємодії суб’єктів  соціальної роботи з метою вчасного та оперативного  реагування на випадки потрапляння дітей в складні життєві обставини.