Микулинецька громада у «ПОМАРАНЧЕВІЙ ЗОНІ» епідемологічної небезпеки поширення COVID-19

У п'ятницю, 22 жовтня відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микулинецької селищної ради.

За результатами заслуханої доповіді голови Микулинецької селищної ради Івана Слободяна, начальника управління розвитку інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської ОДА Михайла Олійника та з урахуванням Протоколу №13 від 20 жовтня 2021 року позачергового засідання регіональної комісії з ТЕБ та НС при Тернопільській ОДА вирішено встановити на території Микулинецької територіальної громади із 00 годин 00 хвилин 23 жовтня 2021 р. помаранчевий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Комісією було встановленно наступні обмеження та рекомендації згідно протоколу:

Важливою вимогою залишається виконання умов адаптивного карантину: носіння масок, обробка рук, соціальна дистанція, та відповідна кількість осіб в транспорті.