29 жовтня - День працівників служби позавідомчої охорони МВС.

Поліцейські охорони щодня стоять на варті громадського порядку, беруть активну участь у запобіганні розбоїв та крадіжок. Завдяки їх напруженій та інтенсивній роботі, тисячі державних та приватних об"єктів захищені від злочинних посягаь: квартири, школи, офіси, магазини, великі торгові центри та важливі стратегічні об"єкти. Їх служба на високому професійному рівні забезпечує надійний захист майнових інтересів і життя громадян.

Отож усіх працівників служби позавідомчої охорони вітаємо з професійним святом! Бажаємо енергійності та бадьорості, відваги та мужності, особистого щастя й достатку. Дякуємо за сумлінну службу і бажаємо щоб вона була легкою та безпечною, а порядок завжди буде на боці його охоронців. Терпіння вам та удачі!