31 жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника.

День працівника автотранспорту це офіційне свято всіх працівників дорожньо транспортної галузі в цілому.

Наполеглива праця працівників цієї галузі, має велике значення для функціонування всієї сучасної економіки і промисловості. Завдяки професіоналізму та сумлінності працівників дорожнього господарства з'являються нові сучасні дороги, які єднають усі куточки нашої держави, пов'язують Україну зі світом. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб громадян, виробництва, соціальної сфері.

Вітаємо всіх працівників цієї галузі з професійним святом! Нехай ваша дорога буде гладкою і рівною. Сонячної погоди в душі. Нехай вдома завжди чекають і зустрічають з любов'ю. А ще здоров'я, успіхів у праці добробуту та сімейного щастя!