З Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаємо з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі. Ваша праця завжди на виду. Ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури. Щоденно кропіткою працею клубних працівників, бібліотекарів, невтомно плекається джерело духовності, правди і краси. Виступи аматорських колективів вражають своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару та невичерпною енергією виконавців. Без вихідних і свят, але завжди із святом у душі працюєте ви для людей.

Щиро дякуємо кожному із вас за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, адже своєю працею ви звеличуєте наш край. Вітаючи вас зі святом, зичимо вам довголіття і здоров'я, щастя, добробуту і благополуччя в родинах. Творчого вам вогнику, віри й наснаги. З святом вас!