Розпочався обласний дитячий конкурс малюнка до Дня Святого Миколая

  • 1429

Фото без опису

На Тернопільщині стартував обласний дитячий конкурс малюнка до Дня Святого Миколая на спортивну тематику «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Роботи на конкурс приймаються до 10 грудня 2021 року в рамках реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Організували конкурс у Тернопільському обласному центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» й управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської обласної державної адміністрації.

У конкурсі можуть брати участь діти у таких вікових категоріях:

  • перша категорія – автори робіт віком до 8 років;
  • друга категорія – автори робіт віком від 9 до 12 років.

Роботи слід надсилати на електронну адресу: tr_sport@ukr.net або через месенджер на сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у «Фейсбук» www.facebook.com/tr.sport.for.all .

За словами організаторів конкурсу, усі надіслані роботи мають бути авторськими і відображати малюнок на спортивну тему.

Також малюнки повинні бути виконані власноруч, без допомоги інших осіб.

Авторів десяти найпопулярніших малюнків у двох вікових категоріях відзначать сувенірною атрибутикою та нагородами з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також призами від управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської обласної державної адміністрації, солодощами від ПП «Шумськ хліб».