ФОТОФАКТ: У с. Дарахів місцеві підприємці із громадою роблять місцевий ставок взірцевим

У селі Дарахів Микулинецької громади взялись взірцево дбати про довкілля та природні красоти на території громади. Саме ставок з ініціативи місцевих підприємців розчистили та облагородили берегову лінію. Також там проведуть облаштування пляжу та місць для риболовлі.

У проведенні відповідних робіт була гостра потреба, адже, як розповідали жителі села Дарахів, цей ставок – одне з єдиних місць для відпочинку мешканців села. Однак протягом останніх років він заростав та поступово перетворювався на болото.

Керівництво Микулинецької селищної ради висловлює щиру подяку директору СФГ “Яворина” Гречину Роману Михайловичу та місцевим підприємцям котрі виконують дані роботи по благоустрою ставка, чим дбають про наше довкілля та роблять зміни на краще. Рухаємося до позитивних змін разом!