Як отримати допомогу 1000 гривень за COVID-вакцинацію в рамках Програми “єПідтримка”

  • 1006

Фото без опису

Скористатися допомогою зможуть починаючи з 19 грудня 2021 року усі громадяни України віком від 18 років, яким присвоєно реєстраційний номер облікової картки платника податків, та які мають в мобільному додатку Порталу Дія сформований сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, від COVID- 19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Допомога надається отримувачу за його бажанням одноразово у розмірі 1000 гривень.

Витратити кошти можна виключно для придбання у безготівковій формі послуг у сферах культури, фізичної культури і спорту, здійснення внутрішніх пасажирських перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також для придбання книжок у суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність у цих сферах на території України.

З 19 грудня 2021 року (1-й етап) — отримання коштів відбуватиметься через мобільний додаток Дія. Для того, щоб встигнути отримати виплати в 1-му етапі, треба подати заявку в застосунку Дія до 29 грудня.

Протягом чотирьох місяців з дня зарахування на поточний рахунок допомоги отримувач має право на власний розсуд обрати одну або декількох різних послуг протягом строку дії поточного рахунку та в межах суми наданої допомоги здійснити розрахунок за їх придбання, в тому числі через мережу Інтернет.

Поточний рахунок діє чотири місяці з дня зарахування допомоги.

У разі невикористання протягом чотирьох місяців з дати зарахування допомоги або використання допомоги не в повному обсязі протягом вказаного періоду поточний рахунок закривається банком автоматично, а невикористані кошти протягом трьох операційних днів після завершення цього терміну, повертаються банком.

Як зареєструвати картку єПідтримка в Приват24 та отримати одноразову допомогу у сумі 1000 гривень вакцинованим в Приватбанк дивіться у відео нижче.

Детальніше з порядком надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка” та порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка” можна ознайомитися з Постанови (текст Постанови додається).