Христос Хрещається! В ріці Йордані!

  • 799

Фото без опису

Шановні мешканці Микулинецької територіальної громади!

Вітаю Вас з великим християнським святом – Хрещенням Господнім! 19 січня увесь християнський світ відзначає велике християнське свято — Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Саме цього дня завдяки нашій вірі, сумлінню, добрим прагнення, разом із чистою водою, яка набуває особливих, цілющих властивостей, відбувається очищення людської душі та тіла. Хрещенські морози та криштальна прозорість води налаштовує нас на гідний життєвий шлях, окреслюючи споконвічні людські цінності.

Хрещення Господнє – одне з головних християнських свят, що символізує нові відкриття, звершення та добрі перетворення, наповнюючи серця особливим радісним змістом, що робить наші думки світлими, а вчинки щиросердечними. В святковий день Водохреща бажаю кожному зберегти чисту душу, здоровий та сильний дух. Саме ці якості відкривають всілякі можливості, які дозволяють подолати різні труднощі на шляху до здійснення наших планів та задумів.

Нехай одне із стародавніх християнських свят принесе всім мир, здоров`я, нові професійні здобутки та успіхи, сімейного благополуччя та добробуту, спокою та вдачі, залишивши у минулому все недобре. Зичу, щоб наші серця завжди наповнювалися любов`ю, порозумінням та єдністю заради розвитку, позитивних змін та майбутнього процвітання нашої громади та держави!

Зі святом! Христос Хрещається! В ріці Йордані!

 


З повагою,

Голова Микулинецької селищної ради Іван СЛОБОДЯН