Привітання з Днем соборності України

Шановні жителі Микулинецької територіальної громади!

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. 22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту злуки між представниками Української Народної та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас символом національної єдності, яке ми величаємо Днем Соборності та Свободи.

Щиро вітаю Вас, дорогі земляки, з цим великим національним святом! Бажаю всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

З повагою,

Голова Микулинецької селищної ради Іван СЛОБОДЯН