Микулинецька селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території

  • 477

Фото без опису

Микулинецька селищна  рада проводить

громадські слухання  по детальному плану території

Згідно рішення Микулинецької селищної  ради від 23.09.2021 р.  № 1593 “Про розробку та виготовлення детального  плану території для будівництва корівника на 100 дійних корів на земельній ділянці (кадастровий номер 6125082200:02:001:0847) для ведення особистого селянського господарства”,  у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації :

«Детальний план території земельної ділянки для будівництва корівника на 100 дійних корів в с.Дарахів, Тернопільської області»  (замовник Микулинецька селищна  рада, розробник ТОВ «Права на землю». 

Громадські слухання відбудуться  28.02.2022 року, 10:00 год. в приміщені адмінбудівлі  Дарахівської сільської  ради в  с.Дарахів.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є будівництво корівника на земельній ділянці загальною площею 1.5000 га, землі особистого сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6125082200:02:001:0847, яка перебуває в приватній власності гр.Гречин Роиана Михайловича» в с.Дарахів.

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись, в приміщені адмінбудівлі Микулинецької селищної  ради за адресою смт.Микулинці  в робочі дні (з 8.00  до 17.00 год.) по 25.02.2022 року, або на офіційному сайті Микулинецької селищної ради.

За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) по 25.02.2022  р.

Довідка: 

у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. 

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.