За ініціативи начальника Тернопільського районного сектору №5 філії Державної установи "Центр пробації" в Тернопільській області підполковника внутрішньої служби Ірини Сохацької впродовж 7-8 лютого 2022 року відбулися робочі зустрічі з керівництвом місцевих територіальних громад, а саме: Теребовлянської - Олегом Проданом, Микулинецької - Іваном Слободяном, Золотниківської - Данилом Бугай та Іванівської - Русланом Шафрановичем.

Одними з актуальних питаннь зустрічі стали:

?виділення коштів на створення модельних офіців пробації;

?визначення ключових напрямів залучення до цільових програм для поліпшення умов праці персоналу;

?надання благодійної допомоги від органів місцевого самоврядування на потреби районного сектору.

Також під час даного заходу Ірина Сохацька проінформувала присутніх про переваги пробації не тільки для особи, до якої її застосовано, а й для громади та суспільства в цілому, про розвиток пробації та про основні досягнення та пріоритетні завдання Державної установи "Центр пробації".