Оголошується конкурс на визначення виконавця по наданню послуг з вивезення твердих побутових відходів

Микулинецька селищна рада оголошує конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (поводження з твердими побутовими відходами) на частині території Микулинецької селищної ради, у населених пунктах: с. Кам'янка, с. Тютьків, с. Дарахів, с. Різдвяни, с. Хмелівка, с. Зубів, с. Нова Брикуля, с. Стара Брикуля, смт. Микулинці, с. Конопківка, с. Воля, с. Кривки, с. Ладичин, с. Дворіччя, с. Заздрість, с. Струсів, с. Варваринці, с. Налужжя, с. Бернадівка.

Рішення виконавчого комітету №416 від 2022 року:

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, за адресою: вул. С. Бандери, 11, смт. Микулинці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120