Підтримка дітей сиріт

Проблема із житлом — одна з найбільш актуальних, з якими у дорослому житті стикаються діти. Держава взяла на себе зобов’язання піклуватися про найбільш вразливі верстви населення — дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Микулинецькою громадою вперше у 2022 році придбано власне житло за кошти державної субвенції (надано грошову компенсацію в сумі 407 929 грн.), які у 2021 році надійшли на рахунок особи з числа дітей-сиріт. Таким чином, мрія про власне майно здійснилася.

Щоб особисто привітати щасливу володарку довгоочікуваної квартири та вручити їй пам’ятний подарунок до м.Теребовля завітали перший заступник голови Микулинецької селищної ради Кутна Марія та начальник служби у справах дітей Микулинецької селищної ради Лишак Оксана.