Увага! До відома жителів громади.

Шановні землекористувачі та землевласники! Микулинецька селищна рада нагадує про необхідність сплати земельного податку за 2022 рік.

Власників і землекористувачів смт. Микулинці та сіл Воля, Конопківка, Кривки за довідками з питань розміру земельного податку просимо звертатись у Микулинецьку селищну раду за адресою: вул. Поштова, 1б., смт Микулинці, (Микулинецька амбулаторія сімейної медицини, 2 поверх).

Землекористувачі, власники земельних ділянок інших населених пунктів Микулинецької селищної ТГ за вказаними вище довідками повинні звертатись до старостів за місцем знаходження земельних ділянок.