До уваги любителів футболу!

До уваги любителів футболу!

Розпочався Чемпіонат Тернопільського району 2022 серед команд суперліги. Усього беруть участь 10 команд ( вік гравців 16-35 років), серед яких і збірна Микулинецької ОТГ (тренер – Гриб Володимир, капітан команди – Богнар Сергій). 14 серпня відбулася перша гра сезону, у якій наша команда змагалась з командою «Сокіл» (В. Березовиця). На жаль, матч закінчився з рахунком 1:2, в якому суперники з мінімальним відривом одержали перемогу.

Цієї неділі о 12:00 год  жителі громади матимуть можливість підтримати нашу команду в смт Микулинці (СК «Стромки»), де відбудеться матч між командами Микулинецької ОТГ і ФК В. Глибочок.

Щиру подяку гравці нашої команди висловлюють приватному підприємцю Михайлу Васильовичу Гросуляку за подаровану нову футбольну форму і мячі.

Підтримаймо нашу команду!!! Разом до перемоги!!!