Допомога для громадян Микулинецької територіальної громади!!!
Хочемо повідомити, що у волонтерському центрі збору та розподілу гуманітарної допомоги (вул. 22 Січня, 8, смт Микулинці, місцевий будинок культури) надається допомога мешканцям нашої громади та внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території громади, що належать до певних категорій:
- сім’ї військовослужбовців;
- малозабезпечені сім’ї;
- багатодітні сім’ї;
- особи з інвалідністю;
- одинокі жінки/батьки;
- особи з важкими життєвими обставинами.
Жителі громади з вищезазначеного списку мають змогу отримати продукти харчування, одяг та засоби особистої гігієни (памперси, урологічні прокладки, адсорбуючі пеленки тощо).
З повагою, адміністрація Микулинецької селищної ради.