До відома жителів громади! Теребовлянський РЕМ попереджає!

  • 1090

 

Фото без опису

Попередження про проходження підземних кабелів та повітряних ліній електропередач

 

ВАТ «Тернопільобленерго» Теребовлянського РЕМ доводить до вашого відома, що на території Теребовлянського району проходять кабельні лінії 10-0,4 кВт та повітряні лінії електропередач різних напруг.                            

Уздовж підземних кабельних та повітряних ліній електропередачі встановлюються охоронні зони електричних мереж у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстань 1 метра, упродовж повітряних ліній електропередачі – 2-15 м відповідно до напруги.

 

Порядок проведення робіт в охоронних зонах.

Забороняється в охоронних зонах кабельних ліній та повітряних ліній електопередач виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, а саме:

  • будувати житлові, громадські та дачні будинки;
  • влаштовувати будь-які звалища;
  • складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали;
  • розпалювати вогнища;
  • саджати дерева та інші багаторічні насадження, крім випадків створення плантацій новорічних ялинок;
  • влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, проводити будь-які заходи, пов'язані з великим скупченням людей, не зайнятих виконанням дозволених у встановленому порядку робіт;
  • виконувати роботи із застосуванням ударних механізмів, скидати вантажі масою понад 5 т, скидати і зливати їдкі і ті, що спричиняють корозію, речовини, пально- мастильні матеріали (в охоронних зонах підземних кабельних ліній електропередачі);

Юридичні та фізичні особи несуть адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення «Правил охорони електричних мереж».

Відповідно до Правил охорони електричних мереж підприємства, установи, організації, окремі громадяни у разі відведення їм під забудову земельних ділянок, на території яких розташовані електричні мережі, зобов'язані завчасно погоджувати будівництво з Теребовлянським РЕМ. Також вони повинні не пізніше як за три доби повідомити про намір виконувати роботи у межах охоронних зон електричних мереж Теребовлянський РЕМ за умови своєчасного одержання письмового дозволу від нього на виконання цих робіт.

Всі роботи у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній електропередачі, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв проводяться виключно під наглядом представника Теребовлянського РЕМ.

Наголошуємо, що у разі виявлення кабелю, не позначеного у технічній документації на виконання робіт, слід негайно припинити роботи, вжити заходів до забезпечення збереження кабелю і повідомити про це Теребовлянський РЕМ по тел. 2-22-63, 2-18-04, 2-13-35 (Теребовля).

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар