День благоустрою в Микулинецькій територіальній громаді

Відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів", статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконкому від 24 жовтня 2022 року № 463 "про організацію та проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та "Дня благоустрою території населених пунктів громади", з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів Микулинецької селищної ради:

1. Провести протягом жовтня 2022 року на території населених пунктів громади осінній місячник з  благоустрою.

2. Провести 28 жовтня 2022 року в населенних пунктах громади День благоустрою

Керівникам підприємств, установ, розміщених на території селищної ради впорядкувати закріплені прилеглі теритторії.

Мешканцям селищ та сіл громади привести в належний санітарний стан господарські двори та прилеглі до них території.