З Міжнародним днем волонтера

5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера.

Вітаю всіх, хто за покликом серця допомагає тим, хто потребує підтримки, не чекаючи натомість подяк, нагород чи визнання.

Волонтером є кожен з нас, хто від початку повномасштабного вторгнення працює на перемогу в тилу: віддає продукти, ліпить вареники, пече печиво, плете маскувальні сітки, знаходить потрібні ліки, доставляє усе необхідне на передову, допомагає біженцям, долучається до збору коштів на авто для військових, організовує ярмарки, підтримує порадою і добрим словом. Таких людей у нашій громаді дуже багато.

У цей день я щиро дякую всім волонтерам за велике чуйне серце, людяність, доброту, небайдужість, невтомну працю і віру в світле майбутнє.

Бажаю всім найшвидшої Перемоги, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок надихає на нові звершення інших на благо України!

З повагою

Микулинецький селищний голова                                                              Іван Слободян