З Днем Збройних Сил України

6 грудня українці відзначають важливе державне свято – День Збройних Сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. Вони – наші захисники, наша надія і наша опора.

У День Збройних Сил України бажаю гордо стояти на сторожі спокою Батьківщини, з легкістю відбивати всі навали противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій та оптимізм душі.

В цей день згадаймо всіх тих, хто віддав власне життя заради всіх нас і наше майбутнє. Герої не вмирають! Вони для нас – приклад мужності та любові до України. Їхніми іменами називають вулиці, майдани, школи.

Це велика кривава рана, яка залишиться назавжди в нашій памяті, в історії України.

Переконаний, що щира любов до Батьківщини, славетні подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихатимуть на нові звершення у благородній справі – служінню власному народові.

Микулинецький селищний голова         Іван Слободян